Oblečenie

V priebehu roka môžete využiť zberný kontajner spoločnosti Humana, ktorý je umiestnený v centre obce pri Coop Jednote a pri športovom areáli. Do kontajnera treba veci dávať v uzatvorených igelitkách, topánky spárované. Môžete tam dať aj oblečenie, ktoré je poškodené, deravé, či s fľakmi, to pôjde ďalej na recykláciu (okrem elastických vecí).

Kontajnery na zber oblečenia má najbližšie v Nitrianskom Hrádku, Šuranoch a Nových Zámkoch aj spoločnosť EKO Charita.

V prípade, že chcete oblečenie a obuv darovať sociálne slabším, kontaktujte pani Renátu Bauer zo združenia Tenenet v Nových Zámkoch 0910 448 010.

Na predaj, kúpu, či darovanie oblečenia Vám slúži aj FB stránka Bánovský bazár, na ktorej ste srdečne vítaní.

Spoločnosť HM tiež prijíma oblečenie, obuv aj doplnky v rámci svojej aktivity Zber šatstva. Za každú igelitku odovzdaných vecí dostanete zľavový kupón vo výške 1 eura. Najbližšie predajne sú v Nitre, Leviciach a Bratislave.

Ak máte oblečenie, ktoré nemá známky nosenia, je značkové, prípadne ešte s visačkami, skúste využiť REMIXSHOP. Princíp je jednoduchý, objednajte si ich bag (vrece), naplňte ho, kuriér ho zadarmo doručí do spoločnosti, veci Vám nacenia, ak cenu odsúhlasíte, ponúknu sa Vaše veci na predaj. Vždy Vám bude minimálna hodnota tovaru vyplatená. Všetky info sú na ich webe www.remixshop.com.

© 2021 Ing. Naďa Vnučková, 0948504201, simunekova@azet.sk
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky